Caviar, 15 Milyon TL’ye Kadar Çıkan Fiyatlarla Yeni iPhone 15 Pro Modellerini Duyurdu

Bir Rus kuruluşu olan Caviar, isminin hakkını verecek cinsten inanılmaz pahalı ve aynı oranda ‘lüks’ cihazlarıyla biliniyor. Apple’ın iPad ve iPhone modellerini ilginç tasarımlarla yeniden üreten Caviar, ürettiği cihazlarının tasarımlarının yanı sıra piyasaya sürdüğü bu cihazlara verdiği inanılmaz yüksek fiyat etiketleriyle de sürekli gündeme geliyor.

Bugün de Caviar; akıl sağlığımızla oynadığı, dudağımızı uçuklattığı ve bu gibi etkilere istemsizce maruz bıraktığı fiyat etiketiyle yeni iPhone 15 Pro modellerini tanıttı. En düşük fiyatlı olan modeli almak yerine bile birkaç tane iPhone 15 Pro alabiliyorsunuz.

Caviar’ın iPhone 15 Pro/Pro Max Modelleri:

En ucuz Red Rose modeli 7.060 dolar. Yani yaklaşık 190 bin 570 TL.

7.840 dolardan (yaklaşık 212.000 TL) başlayan fiyatlara da Steve Jobs modeli alınabiliyor.

8.890 dolara (yaklaşık 240 bin TL), muhtemelen ortamlarda sizin adınıza konuşacak olan tamamen altın kaplama iPhone 15 Pro’yu alabiliyorsunuz.

186 bin 570 dolar verdiğinizde ise arkasında Rolex’in Daytona modelinin yer aldığı bir iPhone 15 Pro oluyor elinizde. TL karşılığı ise yaklaşık 5 milyon 36 bin.

Elmas Kar Tanesi modelini elde edebilmek için de 562 bin 410 dolar ödemeniz gerekiyor. Bu da yaklaşık 15 milyon 181 bin TL yapıyor.

Almayı düşünüyorsanız Caviar’ın uluslararası kargo imkânı olduğunu söyleyelim. Üstelik bu kadar para veriyorsunuz fakat kargo da ücretsiz (!)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x