The Last of Us Part 2 Remastered No Return Modu Fragmanı Yayınlandı

Kasım ayının ortalarında geliştirici Naughty Dog ve yayıncı Sony, PlayStation 5 (PS5) oyun konsolu için The Last of Us Part 2 Remastered sürümünü duyurdu. Oyun sadece tek oyunculu aksiyon oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olmakla kalmayıp orijinal PS4 sürümünde olmayan yeni modlar da getiriyor. Şimdi ise The Last of Us Part 2 Remastered No Return modu için yayınlanan bir fragman ile bunlardan birisi gözler önüne seriliyor.

Sony, No Return modunun Naughty Dog’un kendisinin de söylediği gibi “rogue benzeri bir hayatta kalma modu” olacağını ifade etmiş. Oyuncular, her biri kendine özgü oynanış tarzına sahip olan oyunun birçok ana karakteri arasından ve ayrıca çeşitli silahlar arasından seçim yapabilecek.

No Return, oyuncuların oyunun pek çok yerinde, düşmanlarında ve canavarlarında rastgele karşılaşmalara girmesine izin verecek. Genel amaç, konumlardan geçmek ve mümkün olduğu kadar uzun süre düşmanlarla savaşmak. İlerledikçe mod için yeni karakterlerin, silahların ve içeriğin kilidini de açacaksınız.

The Last of Us Part 2 Remastered, No Return’e ek olarak geliştirici yorumlarıyla birlikte orijinal oyundan kesilmiş üç oynanabilir seviye içerecek. Ayrıca, kilidi açılabilir enstrümanlar, ses FX pedalları desteği ve daha fazlasını içeren Guitar Free Play modunun yeni bir versiyonunu da sunacak.

Ek olarak oyun, PS5 sürümü için Fidelity Modunda yerel 4K çıkış, VRR’yi (değişken yenileme hızları) destekleyen TV’ler ve monitörler için oyunun kare hızlarının kilidini açmanın bir yolu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bazı grafik güncellemeleri alacak.

Son olarak oyunun 19 Ocak 2024 tarihinde PS5 için piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x