“Öfke Patlaması!” Usta Analistten PEPE, SOL ve BTC Hedefleri

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analist, bir popüler meme-coin’i PEPE için yükseliş hissini ifade ediyor. Analist ayrıca, son zamanların gözde altcoin’i Solana’nın yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Son olarak analist, Bitcoin’e bakıyor ve kuzeyi işaret ediyor.

Bluntz: PEPE öfke patlamasıyla %30’dan fazla koşacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasında şimdilik moraller yerinde. Lider kripto para Bitcoin, 37 bin doların üzerine demirlerken, lider altcoin Ethereum da şeytanın bacağını kırdı ve 2 bin doların üzerine çıktı. Bu ortamda Bluntz takma isimli analist, sosyal medya platformu X’teki 227.700 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analist, Pepe’nin (PEPE) mevcut değerinden %30’dan fazla yükselebileceğini söylüyor. Bu bağlamda Bluntz, şu açıklamayı yapıyor:

PEPE, üçü en uzun olmak üzere temiz bir beş dalga yükselişi yapmak için günlük olarak %30’dan fazla bir artışa hazır görünüyor.

Kaynak: Bluntz

Bluntz teknik analizinde Elliott Wave teorisini kullanıyor. Bu teori, bir varlığın fiyatının ana eğiliminin beş dalgalı bir modelde hareket ettiğine dayanıyor. Usta analist, grafiğine bakarak beşinci dalganın Pepe fiyatının yaklaşık 0,00000160 dolardan işlem görmesiyle sonuçlanacağını öne sürüyor. Analistin isabetli tahminleri için bu makaleye göz atınız. Ayrıca, son fiyat modelinin önemli bir direnç seviyesinin ötesinde yakın bir kırılmaya işaret ettiğini belirtiyor. Bu doğrultuda analist, şu yorumu paylaşıyor:

PEPE öfke patlaması yüklemesi yaşayacak. Yaklaşık %25-30 yukarı yön hedefleniyor, RR (risk/ödül oranı) hala uygun.

Kaynak: Bluntz

Analist, devam eden analizinde Pepe fiyat görünümünün patlamayı doğruladığını söylüyor. Bu bağlamda Bluntz, “Hadi gidelim lol. Şimdiye kadar sağlam bir yükseliş oldu. Bir meme-coin ile eğlenmeyeli uzun zaman olmuştu.” diyor.

Kaynak: Bluntz

Bu arada PEPE, son 24 saatte %4,15 artışla yazı sırasında 0,000001307 dolardan işlem görüyordu.

Solana yükselemeye devam edecek, hem de nasıl!

Analist ayrıca Solana (SOL) üzerinde de duruyor. İflas eden FTX’in elindeki SOL tokenlerini satmayı tamamlamasının ardından altcoin’in muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Bluntz, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

FTX son iki haftadır her gün 250.000-700.000 arasında SOL satarken fiyat ya yükseliyor ya da yatay seyrediyor. Şimdiye kadar bir şampiyon gibi emildi ve şu anki oranla, kilidi açılmış tokenleri bir hafta içinde tükenmeli. Bu satıcı gittiğinde, ne kadar zor pompalanacağını hayal edebiliyorum. Bunu orta eğri yapmayın.

Kaynak: Bluntz

Solana, son 24 saatte %22,31 artışla yazı sırasında 54,14 dolardan işlem görüyordu.

Analist Bitcoin için bir kırılma öngörüyor

Son olarak, analist bir birikim döneminin ardından Bitcoin (BTC) için bir kırılma öngörüyor. Bu bağlamda Bluntz, “BTC bu dikey birikimi kırmak için gerçekten çok uğraşıyor. Muhtemelen 18 günlük yatay seyir nihayet sona eriyor.” diyor.

Kaynak: Bluntz

Bitcoin, son 24 saatte %2,54 artışla yazı yazıldığı sırada 37.224 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir